V sobotu proti favoritovi z Levíc


napísané 10.1.2013 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 10.1.2013

V sobotu vstúpi Openliga do svojej druhej polovičky. Piatimi zápasmi sa odštartuje odvetná časť súťaže.

O 20.00 v športovej hale na Rosinkách privítame ašpiranta na postup do Extraligy - Futsal Team Levice. V prvom vzájomnom zápase sme v Leviciach prehrali hladko 0:4, aj keď hlavne v prvom polčase sme si vypracovali veľké množstvo príležitostí. Všetkých fanúšikov srdečne pozývame na tento zápas, vstup je zadarmo.

PREDSTAVENIE SÚPERA: 

Levice sa v tejto sezónne po troch rokoch vrátili na futsalovú scénu potom ako po ročníku 2008/2009 prestal futsal na vrcholnej úrovni v Leviciach fungovať. Tím z Levíc dlhé roky hrával najvyššiu futsalovú súťaž, najväčší úspech dosiahli v roku 2008, keď obsadili v najvyššej slovenskej súťaži tretie miesto.

Súčasný tím má vo svojom kádri množstvo skúsených hráčov, ktorí majú bohaté extraligové skúsenosti. Ťahúňmi sú hlavne hráči s reprezentačnými skúsenosťami - brankár Molnár (23 štartov za SR "A"), Gabaš a Zorád (obaja 2x účasť na Akademických Majstrovstvách sveta), Budovec Rakica (SR U-21). Trénerom mužstva je Jozef Duhony, ktorý okrem Levíc prviedol extraligovú MIMU Trnava k bronzu v najvyššej súťaži a v rokoch 2010 - 2012 pôsobil ako reprezentačný tréner Slovenska do 21 rokov.

POSLEDNÉ VÝSLEDKY:

sTC Púchov - Levice 5:3
Levice - MIBA B. Bystrica 5:3
Nové Mesto nad Váhom 6 : 3 Levice
Levice 8 : 5 Žirafa Žilina
Forever Púchov 5 : 8 Levice