Na palubovke Etny remíza


napísané 2.12.2013 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 2.12.2013

V 6. kole sme zavítali opäť na palubovku súpera. Tentokrát do Nového Mesta proti tímu SK Etna Nové Mesto, korý nastúpil v zápase posilnený o dlhoročného kanoniera Programu Dubnica Martina Madra.

ETNA SK NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - KSF DOXX ŽILINA 3:3 (1:1)

GÓLY: Némethy, Lopušák, Križák - Volek (Ťažký) 0:1, Šimček 1:2, Holák (Ťažký) 3:3

DOXX: L. Surovčík - O. Volek, V. Gavrilov, M. Holák, L. Ťažký - M. Wtorek, I. Šimček, Pavol Povinec, P. Frko, - D. Mihálik

PRIEBEH ZÁPASU: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3

Do Nového Mesta sme cestovali bez dvojice mládežníckych reprezentantov Kudelku a Halamu a tiež bez dvojice brankárov. Tých zastúpil v bráne junior Surovčík a vo svojej premiére podal spoľahlivý výkon. Úvod nám vyšiel výborne, keď v 38. sekunde vybojoval loptu Ťažký a VOLEK svoj samostatný nájazd zakončil strelou medzi nohy – 0:1. Súper však kontroval o minútu neskôr, keď využil chybu v našej defenzíve a vyrovnal – 1:1. Po raketovom štarte už do konca polčasu gól nepadol aj keď šancí bolo ako maku. Štyri dobré šance mal Volek. Toho najprv vychytal domáci brankár, po priamom kope a nahrávke Ťažkého nastrelil žrď, po peknej individuálnej akcií keď sa zbavil obrancu a brankára stroskotal na brániacom hráčovi na bránkovej čiare a po ďalšej prihrávke od Ťažkého ho skvelým reflexívnym zákrokom vychytal domáci brankár. Skórovať mohol aj Holák, Povinec a Wtorek, skóre sa ale do polčasu nemenilo.

Po zmene strán sa pokračovalo v aktívnej hre, obe mužstvá si vypracovali viacero šancí, za Doxx mali blízko ku gólu dvakrát Gavrilov a Ťažký ale gól padol až z halovky ŠIMČEKA. Ten využil zaváhanie brankára a technickou strelou upravil na 2:1. Za tohto stavu sa lámal zápas. Brejk dvoch na jedného pokazil zlou nahrávkou Ťažký, následne gólovú strelu Wtoreka vyrazil bravúrne brankár domácich a Mihálik po spolupráci s Volekom pred brankárom zaváhal. Po týchto šanciach domáci trestali, keď v priebehu jednej minúty dvakrát skórovali. Najprv domáci z priameho kopu trvdou ranou vyrovnali na 2:2 a o chvíľu sa v rozhodenej obrane presadili strelou do protipohybu brankára - 3:2 Záverečné minúty sme stavili všetky sily do útoku. Vyrovnať mohol Frko, prihrávku od Voleka však do odkrytej brány nezasunul. Na druhej strane sa do dvoch dobrých zkončení po brejkoch dostali domáci, Surovčík nás ale podržal. Posledné minúty sme vyskúšali hru bez brankára. V nej sme si pokojne pripravovali šancu. Prvá veľká šanca prišla minútu pred koncom. Šimčekova krížna prihrávka našla pred opustrenou bránou Holáka, ten ale prekopol. Pokračovali sme ďalej a vyrovnanie prišlo v úplnom závere. 15 sekúnd pred koncom sa po akcií na jeden dotyk po osi Volek - Ťažký - HOLÁK presadil posledný menovaný a vyrovnal na konečných 3:3.

 

2%

 

Galéria


G a l é r i a