Ďalším hráčom v kádri TOMÁŠ ŠIMČEK


napísané 6.10.2013 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 6.10.2013

Náš káder sa rozrastá o ďalšieho člena - do tímu pribúda Tomáš Šimček. 

Tomáš ŠIMČEK (narodený 11. apríla 1982) je ďalším hráčom,ktorý pred novou sezónou rozširuje náš káder a tíme sa tak pridá k bratovi Ivanovi. V novej sezóne bude okrem Openligy nastupovať taktiež v rámci okresnej žilinskej futsalovej súťaže. Tomáš k nám prestupuje z futsalového klubu Futsal Žirafa Žilina, ktorý pred štyrmi rokmi nastupoval v Openlige.

Tomáš Šimček je pre fanúšikov žilinského futsalu "známou školou". V rámci mestských líg pôsobil v posledných sezónach v tímov našich rivalov MŠK Žilina a Juventus Brass. 

Tomáš je veľmi skúseným hráčom a to hlavne vďaka bohatým skúsenostiam z futbalu, ktoré nadobudol vo viacerých tímoch na Slovensku a v Rakúsku. Jeho silnou stránkou je zakončenie, dôraz pred bránkou a hra telom a preto s ním počítame hlavne v hre na pivote. 

V rámci futbalu toho prešiel viac než dosť. V seniorskej kategórií nastupoval na Slovensku v tímoch MŠK Žilina, FK DAC 1904 Dunajská Streda, FC ViOn Zlaté Moravce, ŠK AQUA Turčianske Teplice, FK Raven Považská Bystrica a 1.FC Teplička n/Váhom - Dolná Tižina. V Rakúsku nastupoval v tímoch SV Gols, SC Mannsdorf a SC Orth an der Donau kde spolu s bratom Ivanom pôsobí aj v súčasnosti. 

2%

 

Galéria


G a l é r i a