Németh definitívne prestupuje do DOXXU


napísané 6.9.2013 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 6.9.2013

Odchovanec nášho klubu Michal Németh, ktorý dlhé roky pôsobil v rôznych extraligových kluboch definitívne prestupuje späť do nášho klubu. Po tom čo v minulej sezóne v našom tíme hosťoval z bratislavskej Pineroly sa znova objaví v drese DOXXU, tentokrát však už ako kmeňový hráč.

Michal Németh sa vo veľmi mladom veku presadil na futsalovej scéne. Počas svojej kariéry odohral kvantum extraligových duelov v dresoch ŠK Makroteam Žilina, MIMA Trnava a Across Pinerola Bratislava. V sezóner 2011/2012 bol jednou z ústredných postáv tímu Pinerola Bratislava, ktorý v slovenskej Extralige získalo strieborné medaile. Hráč, o ktorého služby sa zaujímalo viacero extraligových klubov a ešte pred dvoma rokmi patril do širšieho výberu slovenskej futsalovej reprezentácie však dal prednosť rodine a tak ho už druhý rok fanúšikovia na extraligových palubovkách neuvidia. Michal odohral v minulej sezóne v našom drese 7 zápasov v ktorých si pripísal 11 gólov a 12 asistencií. Je pre nás potešiteľné, že aj v nasledujúcej sezóne bude hráč jeho kvalít opäť obliekať náš dres.

Michal Németh - 2012/2013:1, Michal Németh v sezóne 2012/2013 v drese KSF DOXX Žilina v Openlige, 5.9.2013.


Frajer na záver, V drese bratislavsekj Pineroly sa v roku 2010 zaskvel gólom, ktorý sa dostal do rubriky "Frajer na záver" športových novín televízie Markíza, 5.9.2013.

2%

 

Galéria


G a l é r i a