V stredu so Slov-maticom


napísané 29.7.2013 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 31.7.2013

V stredu odohráme v Púchove tradičný prípravný zápas proti majstrovi Slovenska.

Niekoľkonásobný majster Slovenska je na domácej scéne absolútnym suverénom posledných rokov. Podobne ako ostatných šesť rokov budeme úvodným protivníkom Bratislavčanov v príprave na novú sezónu. Slov-matic sa v lete výrazne posilnil, keď dotiahol na trvalý prestup odchovanca DOXXU Mareka Bahnu, z hosťovania v českom Benagu sa vracia Tomáš Drahovský, z českého Tanga prichádza Gabriel Rick a absolútnym nováčikom v drese FOFA je ďalší slovenský reprezentant Matúš Kyjovský, dlhoročná opora a kapitán košickej RCS.

V našom tíme bude absentovať kvôli reprezentačným povinnostiam Marián Hudek, Daniel Mihálik a Ján Kudelka, okrem nich sa v zápase z rôznych dôvodov neobjavia ani Lukáš Padych, Ivan Šimček, Martin Štilla, Martin Volek, Patrik Frko, Denis Tkáčik, Pavol Povinec a brankár Tomáš Juhás. Otázny je aj štart brankára Maroša Cesneka. Naopak po hosťovaní v Makroteame Žilina sú pripravení nastúpiť Michal Škulec a Vladimír Papajčík.

Zápas sa odohrá v v Púchove vo volejbalovej hale v stredu 31.7.2013 o 18:00. Srdečne pozývame všetkých fanúšikov futsalu.

AKTUALIZOVANÉ (streda, 31.7.2013): Po telefonáte s trénerom reprezentácie do 19 rokov Branislavom Škorcom sa na zápase zúčastní aj trojica reprezentantov Daniel Mihálik, Ján Kudelka a Marián Hudek, ktorí sa hneď po zápase presunú na zraz reprezentácie SR U-19 do Bratislavy.

Predpokladané zostavy:

DOXX: Surovčík, Cesnek, Špička - O. Volek, Gavrilov, Škulec, Papajčík, Horký, Wtorek, Hudek, Mihálik, Kudelka

Slov-matic: Gašparovič, Brndiar - Mikita, Brunovský, Várady, Haľko - Kozár, Rafaj, Bahna, Rejžek - Rick, Drahovský, Fehervári, Bartošek, Kyjovský


(Spoločná fotografia po minuloročnom zápase.)

2%

 

Galéria


G a l é r i a