Juniori v sobotu do Bratislavy na Final Four


napísané 6.6.2013 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 6.6.2013

V sobotu 8. júna 2013 vyvrcholia v bratislavskej športovej hale Mladosť najvyššie slovenské súťaže finálovým turnajom seniorov aj juniorov. 

Medzi seniormi sa v slovenskom pohári sa do finálovej štvorice prebojovali dva popredné futsalové slovenské kluby - majster Slovenska Slov-matic FOFO Bratislava a bronzový tím najvyššej súťaže Across Pinerola Bratislava. Kvalitu Openliby budú hájiť tímy ŽFA Žirafa Žilina a Futsal Team Levice

V juniorskom Final Four sa predstaví Košický CFC a tri Žilinské tímy - Makroteam Žilina, ŽFA Žirafa Žilina a KSF DOXX Žilna.

Naši mladíci sa hneď v prom zápase turnaja stretnú v "mestskom derby" proti Žirafe. Prípadná výhra by zaistila mladým Doxxákom postup do finále. O tento úspech bude bojovať oklieštená zostava, z ktorej vypadol kvôli operácií Miške, zraneniu Halama a pre futbalové povinnosti sa nezúčastnia ani Lazár, Jánošík, Ševčík a Tkáčik. Do hry sú teda pripravení Lukáš Surovčík, Marián Hudek, Daniel Mihálik, Ján Kudelka, Patrik Frko, Martin Holák a Lukáš Németh. Všetci v klube držíme chalanom palce!

PROGRAM
09.30 h 
1. semifinále SP juniorov: ŽFA Žirafa Žilina - KSF Doxx Žilina 
10.30 h 2. semifinále SP juniorov: CFC Košice - ŠK Makroteam Žilina 
12.00 h 1. semifinále SP: (Futsal team Levice – Slov-matic FOFO Bratislava)
13.45 h 2. semifinále SP (ŽFA Žirafa Žilina – Across Pinerola Bratislava)
15.30 h o 3. miesto SP juniorov
16.30 h finále SP juniorov
17.15 h odovzdanie cien za JEF a SP juniorov
17.45 h o 3. miesto SP
19.30 h finále SP

2%

 

Galéria


G a l é r i a