Šimček s Holákom na sústredení reprezentácie stredoregiónu


napísané 22.1.2013 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 22.1.2013

Nový projekt práce s mládežou začal tento víkend prvými sústredeniami po celom území Slovenska. Stredoregíón mal sústredenie naplánované v Predmieri pod vedením vedúceho reprezentácie do 21 rokov Dušana Dobšoviča. Z hráčov DOXXU sa tohto výberu zúčastnil Ivan Šimček a Martin Holák.

Minisústredenie sa konalo v nedeľu 20. januára v Predmieri. Obsahom sústredenia bolo tréningová jednotka a modelovaný zápas. Cieľmi sústredení na území celého Slovenska je mať pod drobnohľadom juniorov z celej republiky a na základe poznatkov, ktoré tieto sústredenia prinesú vybrať hráčov, ktorí budú vo výberoch do 19 a 21 rokov reprezentovať Slovensko na medzinárodnej pôde. Na prvom sústredení sa objavilo 15 hráčov zo stredného Slovenska, konkrétne z tímov Makroteam Žilina, ŽFA Žirafa Žilina, DOXX Žilina, sTC Púchov a MIBA Banská Bystrica. Veríme, že naším hráčom tieto sústredenia pomôžu a nadviažu na Ondreja Voleka s Lukášom Padychom, ktorí v predchádzajúcich rokoch reprezentovali Slovensko v kategórií do 21 rokov. 

Hráči vo výbere: 

Brankári :Kosa Peter, Kováč Filip (obaja ŠK Makroteam Žilina), Ferianc Matej (ŽFA Žirafa Žilina)

Hráči: Červený Lukáš, Ripel Pavol, Maňak Roman, Gažo Milan, Užák Michal (všetci ŠK Makroteam Žilina), Šimček Ivan, Holák Martin (obaja KSF Doxx Žilina), Boris Mário, Belaník Marek, Válek Jakub (všetci ŽFA Žirafa Žilina), Kmošena Filip (sTC Púchov), Greško Róbert (Miba Banská Bystrica)

 

2%

 

Galéria


G a l é r i a