S Foreverom krutá prehra

napísané 3.2.2013 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 4.3.2013

Po dobrých výsledkoch v posledných kolách sme proti Foreveru nastupovali s odhodlaním pokúsiť sa o dobrý výsledok. Púchovčania však v poslednej dobe dosiahli kvalitné výsledky a tak sme vedeli, že nás nečaká nič ľahké.

Úvod bol úplne vyrovnaný. Obe družstvá pozorne bránili, dlho sa hralo bez gólov. V polovici polčasu sa súper po individuálnej akcií dostal do vedenia, po osi Németh – Štilla – Gavrilov sme však onedlho vyrovnali. Šance boli na oboch stranách, výborní brankári však dlho odolávali. Zlom prišiel pred polčasom, keď sme dvakrát inkasovali a Forever sa dostal do dvojgólového vedenia, hoci herne určite nevynikali. Po polčase sme nastúpili s odhodlaním urobiť niečo s nepriaznivým skóre, naše plány ale rýchlo narušil gól súpera. Stav 1:4 bol stále hrateľný, keďže šancí sme si vypracovali bez väčších problémov, ich zakončenie však bolo tragické. Nemohúcnosť bola korunovaná pri šanciach Gavrilova, keď dvakrát nastrelil ľavú žrď. Púchov hral výborne, v obrane boli veľmi pozorní a každú šancu výborne zakončovali, Juhás v bráne sa musel mať stále na pozore. Posledná desaťminútovka bola už z našej strany úplne rozháraná, snažili sme sa vsietiť gól, do obrany sme sa však vracali málo, čo Púchov využil ďalšími 4 gólmi, keď sme svoju nemohúcnosť korunovali dvoma vlastnými gólmi. Výsledok je krutý, samotná hra určite nezodpovedá výsledku, Foreveru gratulujeme, prezentovali sa najkolektívnejším spôsobom hry zo všetkých súperov, čo im nakoniec prinieslo tri body. Z našej strany sme takýto „deň blbec“ nemali už veľmi dlho, treba sa z toho poučiť a najbližšie hrať hlavne podstatne efektívnejšíe.

KSF DOXX Žilina - Forever Mesto Púchov 1:8 (1:3)

GÓLY: Gavrilov - Prekop 4, Štrbák, Marek Gajdošík, Michal Gajdošík, Gažo

Zostava: Juhás - Németh, Šimček, Štilla, Gavrilov - Peter Povinec, Pavol Povinec, Padych, Holák, Hudek - Cesnek