S Levicami sme siahali na tri body, nakoniec remíza

napísané 12.1.2013 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 12.1.2013

12. kolo Openligy v ktorom sme sa stretli s Levicami priniesol výborný futsal. Hoci sme dlho siahali na víťazstvo, konečná remíza proti ašpirantovi na postup do Extraligy je cenná

Report zo zápasu: Výborný futsal videli fanúšikovia v netradične zaplnenej hale na Rosinkách, kde docestoval ašpirant na titul z Levíc. Našim cieľom bolo potvrdiť zlepšené výsledky z posledných týždňov a pokúsiť sa zabodovať. Od úvodu sa hral obojstranne útočný futsal, skóre sa neustále menilo, takmer celý polčas sa na nás Levičania doťahovali, po polčase však boli nakoniec spokojnejší, keď ho vyhrali 3:2.

Hneď v úvode druhého dejstva vyrovnal Gavrilov na 3:3 a vycítili sme, že s Levicami môžeme uhrať cenný výsledok. 10 minút pred koncom sme sa dostali zásluhou Štillu do vedenia a vyzeralo to nádejne. Zápas mal vysoké tempo, Levičania mali loptu častejšie vo svojej moci, avšak dlho sa nedokázali presadiť. 5 minút pred koncom začali hrať hostia power-play v ktorej sa im nakoniec aj podarilo vyrovnať, keď 63 sekúnd pred koncom vsietil Švec svoj tretí gól v zápase. Ďalšia strata bodov v závere zápasu, čo nás stálo v sezóne už množstvo bodov. Nezmenil na tom nič ani brejk 2 na 1 30 sekúnd pred koncom, či 3 sekundy pred koncom diskutabilný zákrok v šestke hostí, po ktorom sme sa dožadovali 6-metrového kopu. Hoci sme siahali na všetky body, hodnotíme zisk bodu za spravodlivý a určite cenný. Ozdobou zápasu boli výkony oboch brankárov, Molnára v levickej a Cesneka v žilinskej bráne.

KSF DOXX Žilina – Futsal Team Levice 4:4 (2:3), 300 divákov

Góly: Németh, Štilla, Horký, Gavrilov – Švec 3, Gabaš

DOXX: Cesnek (Surovčík) – Šimček, Németh, Štilla, Gavrilov – Horký, Peter Povinec, Pavol Povinec, Padych - Holák

Levice: Molnár (Bielik) – Zorád, Chudý, Adami, Budovec, Rakica, Švec, Gabaš

ŽK: Rakica (Levice)