V Púchove prehra


napísané 27.10.2012 , autor Super User
aktualizované 14.11.2012

Forever Mesto Púchov - DOXX Žilina 6:3 (1:1)

GÓLY: Štrbák 3, Masaryk, Pilát, Petrušek - Štilla 2, Horký

Forever: Martinák – Masaryk, Šprta, Pagáč, Chromý, Štrbák, Pilát, Petrušek
DOXX: Cesnek, Juhás - Štilla, Horký, Margen, Šutorka, Dávid Hriník, Kudelka, Lazár

Úvod sezóny zachytil náš káder z rôznych dôvodov v krízovej situácií a tak sme opäť na zápas zliepali tím. V kádri sa pomaly udomácňujú juniori, keď znova vypomáhali Kudelka a Lazár, po dlhšej dobe nastúpil Dávid Hriník a vrátil sa aj skúsený Margen. Začiatok zápasu bol v znamení opatrnej hry, prvá strela prišla až v 4. minúte. Súper sa dostával do väčších šancí, k čomu sme im pomáhali hlavne našou nepresnou rozohrávkou. Púchov sa dostal do vedenia, pred polčasom sme však po rýchlej rozohranej autu vyrovnali na 1:1. Púchov mal v prvom polčase viac šancí, dobre sa však prezentoval brankár Cesnek.

Po zmene strán začal znova aktívnejšie domáci celok, gól na 2:1 však zaskočil asi všetkých v hale, keď ľahká strela z veľkej diaľky prekvapujúco skončila v bráne Cesneka. Za tohto stavu sme začali hrať omnoho aktívnejšie a súper mal veľké problémy hlavne s dvojicou Horký – Štilla. Naše zakončenie je však naďalej žalostné, smola ktorú mal za stavu 1:2 Hriník sám pred prázdnou bránou sa len tak nevidí a keď sme z brejku dostali na 1:3 začínalo byť zle. Do konca zápasu sa hralo vo vysokom tempe, šance sa prelievali zo strany na stranu. Konečný rezultát znie 3:6. Súperovi sme darovali góly po zlom pristupovaní v obrane a individuálnych chybách, dvakrát stratil posledný hráč loptu z čoho Púchov ťažil. Teší, že všetky góly sme dali po nacvičených štandartkách.

O týždeň privítame v žilinskom derby Žirafu, oba tímy ešte nezískali bod a hoci nám súperov štýl nikdy nesedel, máme jasný cieľ - prvýkrát v sezóne bodovať.

2%

 

Galéria


G a l é r i a