Oficiálne: Pavol Zvarík Doxxákom!


napísané 4.9.2015 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 11.9.2015

Futsalový klub KSF DOXX Žilina s radosťou oznamuje všetkým fanúšikom mimoriadnu posilu pre náš realizačný tím.

To o čom sa dlhé mesiace v kuloároch šepkalo sa nakoniec stáva realitou!!! Realizačný tím nášho mužstva posilní uznávaná futsalová persóna. Dámy a páni novou posilou tímu sa stáva nik iný ako odborník PAVOL ZVARÍK.

Paľo k nám prichádza po úspešnom pôsobení v tíme konkurenčného tímu ŽFA Žirafa Žilina. Viac ako ročné presviedčanie, dolaďovanie detailov zmluvy a zosúladenie pohľadu na budúcnosť klubu stálo za to a náš tím tak musí logicky rozmýšľať.

"V ŽFA som zažil veľmi pekné obdobie - vždy toto mužstvo bude pre mňa srdcovou záležitosťou. Z klubu som odišiel v tom najlepšom, keď sme na všetkých frontoch skončili od 1 do 3 miesta a zaknihovali sme najúspešnejšiu sezónu v histórií ŽFA."

Počas tohto obdobia Palo pracoval s veľkým množstvom hráčov a svojou prítomnosťou a prácou pomohol k veľkému množstvu víťazstiev. "V prvom rade sa chcem podakovať Dušanovi Štaffenovi, ktorý ma zasvätil do tajov futsalu, naučil ma veľmi veľa a bol mi veľkou oporou. Tiež ďakujem všetkým hráčom, s ktorými som spolupracoval a ktorí ma zobrali takého aký som."

"Osobne by som chcel poďakovať jednotlivo týmto hráčom, ktorých si veľmi vážim: Dušan Štaffen, Marek Belaník, Jakub Baranovič, Mário Boris, František Brezničan, Libor Ďuratný, Tomáš Grznár, Stanislav Marec, Erik Novisedlák, Erik Valášek, Dušan Zemiak, Michal Greschner, Marek Kotuláč, Tomáš Mičuda, Michal Kasman, Jakub Válek, Maroš Šindléry a Ján Miho." 

Paľo patrí dlhé roky medzi stálice na futsalovej mape Žiliny, jeho rukami prešli v posledných 15 rokoch stovky futsalistov a výsledky jeho práce sú známe medzi všetkými futsalu a futbalu znalými osobami. "Čo ma najviac baví je pracovať s mladými a preto si myslím, že práca v Doxxe je pre mňa tou najlepšou voľbou."

Od tejto posily si sľubujeme veľa, vďaka jeho motivačným schopnostiam a osobnostným predpokladom sa logicky očakáva zvýšená výkonnosť hráčov, čo by malo viesť k lepším výsledkom. "Moje očakávania sú vysoké. Chcem byť pre mužstvo prínosom a pre hráčov oporou. Verím, že vytvoríme skvelú partiu s rodinnou atmosférou a spolu dokráčame za víťazstvami."

Celé vedenie klubu praje Paľovi v našom klube len to najlepšie, odhodlanie do tvrdej roboty, radosť z práce, veľa úspechov, víťazstiev a pamätných tímových momentov v kabíne, na palubovke či na rôznych akciách. 

 

 

2%

 

Galéria


G a l é r i a