15 OL: S Trnavou iba polčas, napriek tomu rekord

napísané 14.3.2015 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 14.3.2015

Proti Trnave sme si chceli napraviť po prehratom zápase so Žirafou chuť. Hostia nám zápas uľahčili a zápas nakoniec s úrovňou Openligy nemal nič spoločné.

KSF DOXX Žilina - FC Bulls Trnava 18:0 (18:0)

GÓLY: Kudelka 4, Holák 3, Horký 3, Gavrilov 2, Lazar 2, M. Volek, Halama, Hlucháň, O. Volek

DOXX: Sedliak - O. Volek, Gavrilov, Halama, Kudelka, Holák, Lazar, M. Volek, Horký, Hlucháň

Trnava: Šoš - Bohunický, Cibulka, Cifra, Šulko

Zápas s Trnvavou bol od úvodu zápasom na jednu bránu. Hostia prišli so 4 hráčmi do poľa a ich výkon bohužiaľ nezodpovedal úrovni Openligy. Od začiatku to bolo len naháňanie výsledného skóre. Za stavu 15:0 odstúpil pred údajné zranenie jeden z hráčov Trnavy a tak hostia posledné minúty prvého polčasu dohrávali traja. Po polčase už hostia na druhé dejstvo nenastúpili a tak nám "zabránili" v dosiahnutí asi rekordného víťazstva v histórií Openligy. Hosťom chýbal takmer kompletný káder, na ihrisku bol neskutočný rozdiel, takéto výsledky a prístup určite nerobí dobre meno celej súťaži.