aktualizované 27.1.2015

Poprad od úvodu súťaže bojuje o čelo tabuľky a tak sa očakával náročný duel.

Corp Poprad - KSF DOXX Žilina 5:0 (2:0)

DOXX: Juhás - O. Volek, Gavrilov, Kudelka, Kincl - Holák, Tkáčik, Lazar, Wtorek, Halama

Hra v poli bola od začiatku duelu vyrovnaná, oba tímy predvádzali zabezpečený futsal a tak sa oba tímy v ofenzíve ťažko presadzovali. Prvý gól prišiel v 11. minúte, kedy sme neustrážili nastrelenú nahrávku domácich a tí z tesnej blízkosti nezaváhali. Zlomovým momentom sa ukázala 19. minúta, kedy bol zapískaný veľmi prísny šiesty faul a domáci z 10-metrového kopu zvýšili na 2:0. V druhom polčase sa pokračovalo v rovnakom priebehu, domáci dobre bránili a vyrážali do brejkov. My sme svoje šance nepremenili, domáci pridali ďalšie tri góly a tak odchádzame z Popardu s krutou prehrou 0:5.

Jozef Rosenzweig (tréner KSF DOXX Žilina):
 „V prvom rade chcem domácim poďakovať za zorganizovanie zápasu, všetko bolo na výbornej úrovni, divácka účasť a atmosféra ďaleko prekročila úroveň Openligy. V zápase sa prejavil rozdiel medzi juniorským a seniorským futsalom. Zatiaľ čo my sme svoje šance nepremieňali, domáci boli v zakončení chladnokrvní. Dlho som sa nevyjadroval k rozhodcom ani sa nikdy nechcem, ale to čo predvádzali rozhodcovia v tomto zápase bola hotová katastrofa. Voči obom mužstvám bol diametrálne odlišný meter. To čo domácim sa nepískalo, proti nám s železnou pravidelnosťou, dokonca vo viacerých kľúčových momentoch boli domáci evidentne zvýhodňovaní. Zápas by mal lepšiu kvalitu, keby sa bol odohral bez rozhodcov."