07 OL: Zlý výkon znamenal prehru

napísané 21.12.2014 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 21.12.2014

Posledný zápas v roku sme odohrali v domácom prostredí proti Prievidzi. Jasným cieľom boli tri body.

KSF DOXX Žlina - FSC Prievidza 0:3 (0:2)

GÓLY: Hrošovský 3

Doxx: Juhás, Surovčík - O. Volek, Gavrilov, Tkáčik, Halama, Wtorek, Ševčík, Lazar - Miške, Hlucháň

Úvod duelu určil priebeh celého duelu. Hneď v úvodných troch minútach sme inkasovali dve zbytočné góly, ktoré ako sa nakoniec ukázalo rohodli o víťazovi. V úvodnej minúte sme inkasovali zbytočný gól, keď sme po rohu stratili loptu a súper z brejku otvoril skóre. Na druhej strane o minútu rozohrávali roh hostia a po veľkej diere pri bránení to razom bolo 0:2. Hosťom tieto góly výrazne pomohli a na ihrisku pôsobili uvoľneným dojmom. Na druhej strane my sme kopili obrovské kvantum chýb, čím sme súperovi výrazne uľahčovali udržiavať si vedenie. Pred polčasom sme si vypracovali napriek tomu viacero dobrých príležitostí. Medzi strelcov sa mali presadiť Volek, Tkáčik a najmä Wtorek, gólové šance ale riešili veľmi zle.
V druhom polčase sa pokračovalo v rovnakom duchu. Hostia hrozili najmä po brejkoch a v obrane sme sa cez nich ťažko presadzovali. Hostí sme dostupovali rýchlejšie a zaali sme si vytvárať viacero šancí. Ak by sme boli vsietili kontaktný gól, mali by sme veľkú šancu na zvrat zápasu. Bohužiaľ nebolo nám v tomto zápase súdené skórovať. Nepremenili sme nájazd troch na brankára, po faule na Ševčíka nám nebola zapískaná penalta. Duel ešte mohol zvrátiť Volek sám pred brankárom však neuspel. Z protiútoku v rovakej šanci Hrošovský pretlačil loptu cez Juhása a bolo po zápase. V následnej power-play Gavrilov opečiatkoval žrď, ďalšie náznaky ostali bez gólu a tak sme sa po zlom výkone rozlúčili s rokom bez streleného gólu.