Holák s Tkáčikom so štartami za SR U-21


napísané 27.9.2014 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 27.9.2014

Začiatok sezóny už pravidelne patrí turnaju V4. Tento rok mali organizáciu na starosti naši západní susedia. V Brne sa tak počas troch dní odohralo dovedna 12 duelov.

Po známych problémoch v slovenskom futsale sa reprezentačné Áčko predstavilo na turnaji bez hráčov Slov-maticu FOFO Bratislava či ďalších dôležitých hráčov. Absencia najlepších futsalistov na Slovensku sa jasne preukázala a Slováci so skóre 8:20 obsadili posledné miesto. 

Mladí hráči sa na turnaji prezentovali lepším dojmom, napriek tomu skončili takisto na poslednom štvrtom mieste. Slováci nastúpili oproti svojim rovesníkom vo výrazne mladšom zložení, keďže až 6 hráčov z tejto kategórie nastúpilo za seniorský tím. 

V mládežníckom výbere sa objavili aj dvaja hráči DOXXU. Denis Tkáčik a Martin Holák. Obaja patrili medzi výraznejšie postavy nášho výberu, čo sa prejavilo aj v ich hernej vyťaženosti počas celého turnaja. Martinovi Holákovi sa dokonca podarilo v súboji s Českom gólovo presadiť. Denis Tkáčik si pripísal gólovú asistenciu a na pivote patril medzi našich najnebezpečnejších hráčov, gólovo sa bohužiaľ nepresadil.


VÝSLEDKY: 

Maďarsko U-21 - Slovensko U-21 3:0 (1:0)

Slovensko U- 21 - Poľsko U-21 2:3 (1:0) Válek, Rohaľ

Česko U 21 - Slovensko U-21 2:2 HOLÁK, HudáčekNominácia Slovensko U-21:

Brankári: A. Velčický (MFsK Nitra), T. Kollár (Slov-matic FOFO Bratislava)

Hráči: M. Gajdošík (Etna SK Nové Mesto n. Váhom), J. Válek, M. Boris (ŽFA Žilina), M. Bohmer (Barabéri Bratislava), M. Hudáček, D. Rohaľ (Slovanet Prešov), M. Svitek (FSC Prievidza), Denis TKÁČIK, Martin HOLÁK (KSF Doxx Žilina), T. Kelíšek (CFC Košice), L. Černek (FC Bulls Trnava), R. Polák (FTVŠ UK Bratislava)

Tréner: M. Berky, asistenti trénera: M. Čambal, M. Janek, technický vedúci tímu: J. Baltazárovič, lekár: MUDr. R. Križan, fyzioterapeut: M. Nozdrovický.

FOTOGALÉRIA: Denis Tkáčik - číslo 13, Martin Holák - číslo 7


2%

 

Galéria


G a l é r i a