FEJ: V súbojoch o čelo polovičná úspešnosť


napísané 11.4.2014 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 11.4.2014

Vo štvrtok 10. apríla sme v športovej hale na Hájiku odohrali dva náročneé duely, proti tímom, s ktorými bojujeme o medailové pozície.

 

KSF DOXX Žilina - CFC Košice 4:2 (2:2)

GÓLY: Tkáčik 2, Kudelka, Lazar - Rohal, Hudáček

Doxx: Surovčík - Kudelka, Frko, Lazar, Tkáčik - Chodelka, Kincl, Miške, Drexler, Chupáň

Košice: Klema - Kelišek,Fedor,Rohal,Hudáček,Fedák,Vankulič

Celozápasovo vyrovnaný duel začal lepšie pre Košičanov. Tí sa v prvom polčase dvakrát dostali do vedenia. Nám sa našťastie do polčasu podarilo vyrovnať a tak pred druhým dejstvom bolo všetko absolútne otvorené. Po zmene strán sa pokračovalo v podobnom duchu, hra bola vyrovanná, nám to v poli nešlo podľa predstáv. O našej dôležitej výhre nakoniec rozhodla bojovnosť, ktorou sme priklonili misky váh na našu stranu. V zápase gólovo potiahli hráči od ktorých sa to očakáva a sú najväčšími ťahúňmi počas celého ročníka juniorskej Extraligy.

 

ŽFA Žirafa Žilina - KSF DOXX Žilina 5:1 (4:0)

GÓLY: Válek, Boris, Sýkora, Gábor, Rajnoha - Kincl

ŽFA: Ferianc - Válek,Rajnoha,Gábor,Boris,Jaššo,Sýkora,Torčík,Kocse

Doxx: Surovčík - Kudelka, Frko, Lazar, Tkáčik - Chodelka, Kincl, Miške, Drexler, Chupáň

V druhom zápase sme nastúpili proti nšmu najtradičnejšiemu súperovi. Proti Žirafe sa nám dlhodobo nedarí podľa naších predstáv a podobne tomu bolo aj v druhom vzájomnom zápase juniorskej Extraligy. Súper sa do nás hneď od úvodu pustil, na čo sme nedokázali správne zareagovať. Žirafe vychádzalo aj zakončenie a tak si v prvom polčase vypracovali vysoký štvorgólový náskok. Po zmene strán sme prestriedali zostavu a na ihrisko sa dostali hráči, ktorí nastupujú iba zriedkavo. Striedajúci hráči sa prezentovali veľmi pozitívnym výkonom, keď na ihrisku zamakali a dokázali favorizovaného súpera dostať pod tlak. Žirafu v druhom dejstve viackrát podržal spoľahlivý brankár Ferianc, ktorého ako jediný prekonal Kincl keď znížil na konečných 1:5.

2%

 

Galéria


G a l é r i a