FEJ: Pohodlná výhra v mestskom derby


napísané 28.3.2014 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 28.3.2014

Juniorská Extraliga pokračuje v rýchlom tempe, ďalším súperom nám bol Makroteam Žilina, s ktorým sme v prvom dueli vyhrali 4:1. 

KSF DOXX Žilina - ŠK Makroteam Žilina 4:1 (3:0)

GÓLY: Tkáčik 2, Kudelka, Frko

DOXX: Chodelka - Tkáčik, Kudelka, Frko, Miške - Lazar, Chupáň, Jánošík, Drexler

Proti mestskému rivalovi sme odohrali vcelku pohodový zápas, v ktorom sme jasne dominovali. Makroteam si vypracoval hneď v úvode dobrú príležitosť z ktorej nastrelil konštrukciu našej brány. Od tohto momentu sme ale obraty zápasu prevzali jasne do svojich rúk a v zápase sme dominovali. O výhre sme rozhodli v prvom dejstve, keď sme súperovi odskočili na rozdiel troch gólov.

V druhom polčase sme pokračovali v dobýjaní súperovej brány, zatiaľ čo súperoví hráči vyzerali často až príliš odovzdane. Výsledok mohol byť podstatne vyšší, avšak náhradný brankár súpera podal veľmi dobrý výkon, keď sa vytiahol hlavne proti množstvu pokusov Tkáčika, ktorý však niekedy zbytočne bral celú zodpovednosť na vlastné plecia. Makroteam dosiaol čestný gól so záverečnou sirénou, to však nič nezmenilo na našej zaslúženej výhre. Súper ostáva naďalej bez bodu, my sme sa priblížili na vedúcu Žirafu na rozdiel jediného bodu. 

2%

 

Galéria


G a l é r i a