15. kolo Openligy: Pohodlné víťazstvo


napísané 9.3.2014 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 9.3.2014

Etna Nové Mesto nad Váhom dosiahlo v posledných dueloch dobré výsledky, a keďže obe mužstvá delil pred zápasom jediný bod, očakával sa vyrovnaný boj o body. 

KSF DOXX ŽILINA - ETNA NOVÉ MESTO NAD VÁHOM 7:4 (3:1)

Góly: Tkáčik 3, O. Volek, Gavrilov, Halama, Holák – Gajdošík 2, Jozef Tuka, Krajčík
DOXX: Sedliak - O. Volek, Halama, Gavrilov, Wtorek, Tkáčik, Lazar, Jánošík, Holák - Juhás
Etna: Krajčík - Jozef Tuka, Ján Tuka, Gajdošík, Guriš, Kočiš

Obe mužstvá nastúpili v značne oklieštených zostavách a tak zápasu chýbala kvalita a nasadenie hodné na openligový zápas. Súper mal len jedného hráča na prestriedanie a tak sa logicky rozhodol pre defenzívnu hru. Táto taktika súperovi dlho vychádzala a v polovici prvého polčasu sa dokonca dostali do vedenia. Šikovne zahratý priamy kop usmernil za chrbát brankára Sedliaka GAJDOŠÍK - 0:1. Z tohto gólu sme sa rýchlo spamätali a dvoma výstavnými gólmi sme otočili skóre duelu. Najprv VOLEK technickou strelou obstrelil hosťujúceoh brankára - 1:1 a onedlho GAVRILOV "príklepom" vymietol ľavý vinkel súperovej brány. Pred polčasom sme ešte zvýšili na 3:1, keď TKÁČIK premenil pokutový kop. 

Po polčase sme pokračovali v nátlakovej hre, do útoku sa viac tlačil aj súper a tak sa brankári na nedostatok práce sťažovať určite nemohli. Súper sa nevzdával, ale nízky počet hráčov im nedovoľoval reálne pomýšľať na úspech. Postupom času sme si vypracovali vysoké vedenie 7:2, keď hattrik skompletizoval TKÁČIK a gólom oslávili reprezentačnú nomináciu HOLÁK a HALAMA. V samom závere ešte hostia dvoma gólmi kozmeticky upravili na 7:4 nič to však nezmenilo na tom, že tri body ostávajú zaslúžene doma. 

2%

 

Galéria


G a l é r i a