11. kolo Openligy: Tesná prehra s lídrom

napísané 1.2.2014 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 2.2.2014

Proti lídrovi súťaže Foreveru Púchov sme nastúpili v oklieštenej zostave. Prvý zápas sme prehrali na domácej palubovke tesne 2:3.

FOREVER MESTO PÚCHOV - KSF DOXX ŽILINA 4:3 (2:1)

GÓLY:  Baláž, Prekop, Štrbák, Bogíň - O.Volek, Horký, Holák

DOXX: Juhás - O. Volek, Horký, Šimček, Wtorek, Halama, Holák, Drexler

1:0 - Volek neskoro pristúpil k BALÁŽOVI a posila domácich z Čadce tvrdou strelou otvorila skóre duelu.

2:0 - Domáci ŠTRBÁK sa individuálne presadil cez Holáka a ľavačkou trafil pomedzi nohy Juhása.

2:1 - VOLEK na ľavej strane potiahol loptu a technickou strelou pomedzi nohy brániaceho obrancu skorigoval strelou od žrde.

2:2 - HORKÝ z ľavej strany zle trafil loptu, tá však išla do protismeru brankára a so šťastím sme vyrovnali.

2:3 - Zlú rozohrávku štandartky domácich sme využili na rýchly brejk. Na brankára sa rútili traja naši hráči, Wtorek nahral voľnému HOLÁKOVI, ktorý zasunul do prázdnej brány.

3:3 - Strela Wtoreka po rohu sa odrazila od steny priamo do rúk brankára a domáci založili rýchly brejk, ktorý zakončil v kĺzačke gólom do prázdnej brány PREKOP

4:3 - Víťazný gól zaznamenal domáci BOGÍN, ktorý sa uvoľnil cez Horkého a tvrdou strelou nedal Juhásovi šancu.

Prehra v tomto zápase nás veľmi mrzí, pretože minimálne remízu sme si zaslúžili. V úvode zápasu sme nepremenili čisté šance a v tomto trende sme pokračovali počas celého duelu. Len v prvom polčase sme sa v 100% šanciach ocitli minimálne 7 krát. V zápase sme prehrávali o dva góly, napriek tomu sme zápas otočili a viedli v polovici druhého polčasu 3:2. Za stavu 4:3 pre domácich sme zahodili v samom závere ďalšie tri čisté šance a tak si z Púchova nevezieme žiadny bod. Na druhej strane treba uznať kvalitu domácich, ktorí si individuálnou kvalitou dokázali vypracovať taktiež dostatok šancí. Zápasu by určite viac svedčila remíza. Náš výkon patril určite k naším najlepším v prebiehajúcej sezóne.