Papajčík v reprezentačnom drese, hneď aj s gólom


napísané 9.1.2014 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 9.1.2014

Odchovanec nášho klubu Vladimír Papajčík, ktorý v posledných sezónách hosťuje v extraligovom tíme ŠK Makroteam Žilina si odkrútil svoju premiéru v seniorskej futsalovej reprezentácií, kde bol novým trénerom M. Angulom nominovaný na náročný dvojzápas proti výberu Talianska. 

Po dvojdňovom sústredení v Bratislave, ktorého sa zúčastnilo celkovo 20 futsalistov sa do konečného výberu na dvojzápas s Talianskom dostalo 14 hráčov, medzi ktorými sa objavili aj piati nováčikovia - brankári Milan Herko a Richard Obermann a hráči Martin Doša, Adam Zdráhal a Vladimír PAPAJČÍK.

Slováci v dvojzápase so silným Talianskom odohrali pomerne dobré zápasy, nakoniec ale ťahali za kratší koniec. Jediným slovenským strelcom v dvojzápase sa stal práve Vlado Papajčík, ktorý využil v 9. minúte druhého duelu priamy kop a tvrdou strelou z 9 metrov prekonal domáceho brankára. Taliani vo vyrovnanom zápase nakoniec ukázali viac skúsenosti a troma gólmi otočili skóre duelu.

Vladovi k premiére a gólu v najcennejšom drese gratulujeme a sme presvedčení, že svojimi výkonmi presvedčil trénera a vypýtal si tak miesto v drese Slovenska aj na ďalšie zápasy. 

Taliansko - Slovensko 3:0

Taliansko - Slovensko 3:1 Gól: Papajčík

ZOSTAVA SR: Herko (Pinerola Bratislava), Oberman (FTVŠ Bratislava) - Kozár, Rick, Rafaj, Drahovský, Brunovský Bartošek, Haľko, Fehervári, Rejžek (Slov-matic FOFO Bratislava), PAPAJČÍK (Makroteam Žilina), A. Zdráhal (Pinerola Bratislava), Doša (Sparta Praha)

2%

 

Galéria


G a l é r i a