Mestské ligy - výsledky prvého víkendu v roku 2014


napísané 4.1.2014 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 6.1.2014

Výsledkový servis troch zápasov.

SPEKTRUM LIGA

DOXX - Z-Machine 10:2 (4:0)

ZOSTAVA: Cesnek - Kudelka, Halama, O. Volek, Gavrilov, Tkáčik, Horký, Mihálik, Lazar, Wtorek, Holák - tréner: Rosenzweig

GÓLY: Volek 3, Lazar, Tkáčik, Halama, Gavrilov, Wtorek, Holák, Horký - Šmehýl, Šugár
ŽK: Gavrilov. Tkáčik - Ozaniak, Maťko
ČK: Cesnek, Tkáčik (po 2 ŽK)

Hneď v úvode zápasu bol trošku prísne vylúčený brankár Cesnek a tak sme celý zápas odohrali v bráne s Wtorekom. Oslabenie sme ustáli a gól začali padať na druhej strane. Skóre otvoril Lazar a po ňom sa presadil po spolupráci s Kudelkom Tkáčik. Nazaháľala ani druhá štvorica, ktorá kontrovala takisto dvoma gólmi. Najprv sa individuálne presadil Halama a po ňom využil prihrávku brankára Wtoreka Volek, ktorý upravil na polčasových 4:0. 
Zápas sme mali pevne v rukách, bolo vidieť hlavne skúsenosti a množstvo odohraných zápasov. Naši protivníci sa ukázali ako schopný protivník, k ktorého kádri bolo kvantum šikovných mladých hráčov, avšak chýbal im niekto skúsenejší kto by ich zadirigoval. V druhom polčase skompletizoval hattrick Volek, ktorý si najprv vychutnal brankára a neskôr využil Horkého nahrávku. 18 minút pred koncom inkasoval Tkáčik prekvapujúcu žltú kartu, ktorá znamenala automaticky ďalšie vylúčenie. Toto nezvládol tréner, ktorý bol taktiež vykázaný z lavičky. Do konca duelu sa hralo v dobrom tempe. Súper sa dokázal dvakrát presadiť, na druhej strane sa exkluzívne presadil Gavrilov a 10 sekúnd pred koncom uzavrel na zaokrúhlil počet gólov na 10 Horký. 
Pokojný zápas sa premenil na nepochopiteľnú a zbytočnú hru s kartami. Rozhodnutia to boli veľmi prísne až udivujúce avšak naše reakcie na niektoré situácie tiež neboli ideálne.


DOXX - Nová Žilina 14:0 (4:0)

ZOSTAVA: Cesnek - Halama, Gavrilov, Horký, Mihálik, Lazar, Wtorek, Holák

GÓLY: Horký 3, Lazar 3, Wtorek 3, Mihálik 2, Gavrilov, Holák, Halama

Jasný zápas od začiatku do konca, pri ktorom si brankár Cesnek udržal čisté konto a hráči si pohodlne zastrieľali.


ŽIRAFA LIGA

DOXX - LOMI 5:3 (3:2)

ZOSTAVA: Juhás - O. Volek, Gavrilov, Horký, Pavol Povinec, Peter Povinec, Janičík

GÓLY: Horký 2, Volek, Pavol Povinec, Gavrilov

Prvýkrát sme odohrali zápas v novej hale v Radoli a sme radi, že sme zápas odohrali bez zranenia nakoľko kvalita palubovky bola veľmi zlá. Zápas sa hral v pomerne dobrom tempe. V prvom polčase sa dvakrát presadil Horký, súper sa vždy dotiahol. Pred polčasom nakoniec ešte skóroval Volek na čo už súper nezareagoval a po polčase tak bolo 3:2. Hneď po prestávke sa presadil po peknej akcií Pavol Povinec, na druhej strane súper prestrelil Juhása a stále to bolo iba o gól. Za tohto stavu nás podržal Juhás, ktorý vychytal penaltu súpera a v závere sme tak po góle Gavrilova dotiahli zápas k víťazstvu 5:3. 

2%

 

Galéria


G a l é r i a