DFŽL: Béčko remizovalo, Áčko deklasovalo Juve Brass

napísané 11.5.2013 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 11.5.2013

Mestské ligy sa pomaly dohrávajú, čo sa prejavuje na počte hráčov niektorých mužstiev. Juventus Brass sa taktiež dostavil v nízkom počte, čo jasne ovplyvnilo priebeh zápasu. Od úvodu sme začali v nasadení a výsledkom bol polčasový debakel 9:0, ktorý rozhodol o víťazovi. Za zmienku stojí hlavne 6 gólov Horkého v priebehu prvého polčasu! Béčko zaznamenalo proti druhému mužstvu tabuľky cennú remízu, aj keď siahalo na všetky tri. V nízkom počte podali hráči zodpovedný a obetavý výkon a stále tak živia nádej na záchranu v súťaži.

DOXX Žilina A - Juventus Brass 14:3 (9:0)

GÓLY: Horký 6, Volek 2, Štilla 2, Šutorka 2, Lazar, Gavrilov -

DOXX: Cesnek -  O. Volek (C), Štilla, Horký,, Gavrilov, Lazar, Šutorka, Padych

Brass: Kubík - Pápež, A. Bahna, Hubočan, Smatana

DOXX Žilina B - Los Galacisos 3:3 (1:2)

GÓLY: 4. Volek, 36. Hriník (Volek), 45. O. Židek (Volek) - 13. Šimkulič, 18. Baránek, 48. Šimkulič

DOXX: Švanda - Margen (C), Roman Židek, Rasťo Židek, O. Volek, Dominik Hriník
Galacticos: Lietavec - Dubeň, Mišiak, Capko, Baránek, Šimkulič, Vereš, Kavecký, Šramo

* zápasy Diadora Futsalovej Žirafa Ligy (DFŽL) sa hrajú 2x25 min. hrubého času