Hudek s Kudelkom v reprezentácií


napísané 10.5.2013 , autor správca ksfdoxx
aktualizované 10.5.2013

Futsalová reprezentácia do 19 rokov sa pripravuje na vrchol tejto sezóny, ktorým je kvalitne osadený medzinárodný turnaj GENERALI CUP v českom Vsetíne. V prípravnom kempe, z ktorého vzíde záverečná nominácia sa predstavia aj hráči DOXXU - Marián Hudek a Ján Kudelka. 

Zraz 20 nominovaných hráčov je naplánovaný na štvrtok 9.5.2013 v Púchove. Po dvoch dňoch tréningového procesu bude následne káder zúžený na finálnu pätnástku, ktorá bude reprezentovať výber do 19 rokov vo Vsetíne. Turnaj sa uskutoční cez víkend 11.-12.5.2013. V základnej skupine sa mladí Slováci predstavia proti českým výberom do 19 a 21 rokov.  

Brankári: KOVÁČ Filip  (ŠK Makroteam Žilina), VELČICKÝ Adrián (MFsK Nitra), KOLLÁR Tomáš (Slov-matic Dudova Bratislava), FERIANC Martin (ŽFA Žirafa Žilina)

Hráči: ČONKA Štefan (Slov-matic Dudova Bratislava), ROHAĽ  Dávid (CFC Košice), ČERVENÝ Lukáš (ŠK Makroteam Žilina), RIPEL Pavol (ŠK Makroteam Žilina), KNAPEC Juraj (ŠK Makroteam Žilina), MAŇAK Roman (ŠK Makroteam Žilina), HUDEK Marián (KSF DOXX Žilina), KUDELKA Ján (KSF DOXX Žilina), VÁLEK  Jakub (ŽFA Žirafa Žilina), SVITEK Martin (FSC Prievidza), SMĚŘIČKA Martin (Etna Dragons Podolie), TUKA Ján (Etna Dragons Podolie), HUDÁČEK Marko (PKP  Košice), BALÁŽ Marek (Kozmos  Bratislava), LALKOVIČ Erik (CFC Košice), KOLENO Kamil (ŽFA Žirafa Žilina)

2%

 

Galéria


G a l é r i a